Intră pe FORUM!  

ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'AUGUSTIN MAIOR' REGHIN

Gimnaziul de Stat "Augustin Maior" din Regin, Judetul Mures, Romania.

Profesori



P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 6 - 2 0 1 7


   

 P R O F E S O R I D I S C I P L I N E   P R E D A T E

1.
BOGDAN  MARIA
educaţie  tehnologică, TIC

2.
DEMETER  MARIA
psiholog  şcolar,  cultură  civică

3.
 ADAM  SERGIU  DRAGOŞ
 educaţie  fizică

4.
 ANDONE  RAMONA  ELENA
 educaţie  fizică

5.
 ANTAL  ROZALIA
 limba şi literatura  maghiară

6.
 BARABÁS  ENIKŐ
 limba şi literatura  maghiară

7.
BARTHA  ANDRÁS  LEHEL
educaţie plastică

8.
BENKŐ  KINGAlimba şi literatura română, limba  latină

9.
 BOLDIZSÁR  KATALIN
 educaţie  muzicală

10.
 BORTH  HÉDI  KATALIN
 geografie, limba  germană,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor

11.
 BOZDOG  CONSTANTIN
 matematică

12.
BRASSAI  EMŐKE
limba  engleză

13.
 CÂRJE  VICTOR
 chimie,  fizică

14.
CHIOREAN  ANA-MARIA
religie  ortodoxă

15.
CIOLOCOIU  CRISTINA  BIANCAreligie  ortodoxă,  limba  engleză

16.
 CRĂCIUN  GIANINA  CLAUDIA limba şi literatura română, limba  latină

17.
DOBREAN  LUMINIŢA  BRĂDUŢ
 geografie

18.
 FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA limba şi literatura română, limba  latină

19.
FORCZÁDI  ZSUZSANNA
 limba şi literatura  maghiară




20.
FÜLÖP  ILEANAeducaţie  tehnologică

21.
 HALAŢIU  RODICA  ANISIA
 educaţie  tehnologică

22.
ILOVAN  ADRIAN  IOAN
 religie  ortodoxă

23.
ISTRATE  DIANA limba  engleză

24.
 IUONAŞ  SORIN
 TIC

25.
KISS  ERZSÉBET
religie  catolică

26.
KLEIN  ANA  MARIA
limba  engleză,  limba  franceză

27.
MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA
limba  engleză,  religie  reformată

28.
MAIOR  RAMONA  ANCUŢA
biologie

29.
MERA  IOAN
matematică

30.
MOLDOVAN  CRISTINA  MARIA
limba  şi  literatură  germană

31.
MOLDOVAN  GRIGORE
educaţie  fizică

32.
NEGREA  CLAUDIA
educaţie  plastică

33.
PAŞCU  CLAUDIU
educaţie  muzicală

34.
PASCU  MARIANA  GABRIELA
istorie, geografie

35.
POP  IOAN
educaţie  tehnologică, TIC, chimie,  fizică

36.
POP  MARIETA  IOANA
limba  şi  literatura  română,  limba  engleză

37.
POPA ZSÓFIA  ERZSÉBET
chimie,  fizică

38.
SAVA  ELENA  LELIOARAbiologie

39.
SCHULLER  HEINZ  PETER
biologie

40.
ŞERBAN  ALEXANDRINA
istorie,  cultură  civică

41.
SZÉKELY  NOÉMI
matematică

42.
SZILÁGYI  EMILIA
geografie

43.
SZILÁGYI  JÓZSEF
geografie,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor

44.
TRUŢIA  AUREL
educaţie  fizică

45.
TUŞNEA  ION
fizică

46.
URBAN  ILEANA
matematică

47.
VAIDA  EVA  ZSUZSANNA
biologie

48.
VALTER  IONELA  MIHAELA
limba  franceză

49.
VULTUR  TEODORA  VENERAlimba şi literatura română, limba  latină

50.
ZAHARIE  MIHAELAmatematică

51.
ZEY  IOHANNreligie  evanghelică


**************************************************************************************

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 5 - 2 0 1 6

 
PROFESORIDISCIPLINE  PREDATE
                        
PROFESORIDISCIPLINE
PREDATE

BOGDAN MARIA
 -educacaţie tehnologică
-TIC

MAGYAROSI SZENDE IBOLYA-limba engleză
-religie reformată

DEMETER MARIA
 -psiholog şcolar
-cultură civică

MERA CORNELIA-istorie
-cultură civică

ANDONE  RAMONA  ELENA
-educaţie fizică
MOISIN  NICOLETA 
MARIA
-limba engleză

ATĂNĂSOAIE  VIOLETA
-fizică
MIHUŢ AURELIAN EUGEN-religie ortodoxă

BACHMAN ECATERINA ROZALIA
 -limba şi lit. germană

MOLDOVAN NICOLETA
ALINA
 -geografie
-atracţii turistice

BARTHA ANDRÁS
LEHEL
-educaţie plastică

NAPHEGYI  ZSUZSÁNNA-educaţie plastică

BENKŐ KINGA-limba şi lit. română
-limba latină

NASTE CAMELIA-psiholog şcolar

BOTA  SILVIU
-matematică

PASCU MARIANA GABRIELA
-istorie

BOTH HÉDI KATALIN
-limbă germană
-geografie
-istorie
-cultură civică
-istoria şi tradiţţile
minorităţilor

PAŞCU CLAUDIU-educaţie muzicală

BOZDOG CONSTANTIN
-matematică


POP IOAN-educaţie tehnologică,
-TIC
-chimie
- fizică


CÂRJE VICTOR-chimie
-fizică

POPA ZSÓFIA ERZSÉBET-chimie
-fizică

CIOLOCOIU CRISTINA
BIANCA
-limba engleză
-religie

PUIU  ALEXANDRU
-religie ortodoxă

COSTIN IULIA MARIA-limba franceză


PUSKAS  ATTILA
-limba şi lit.germană

CRĂCIUN GIANINA CLAUDIA-limba şi lit. română

SAVA ELENA LELIOARA-biologie,
-educaţie pentru sănătate

CRĂCIUN HAJNALKA-matematică
-TIC

SZÉKELY  NOÉMI
-matematică

DAN PETRIŞOR-TIC
SZILÁGYI JÓZSEF-geografie, istorie,
-cultură civică,

-istoria şi tradiţiile minorităţilor

DEÁK HELÉNKE MELINDA-limba şi lit. maghiară,
-limba engleză

TRUŢIA  AUREL
-educaţie fizică

ELEKES SZABOLCS-religie catolică

TUŞNEA ION-fizică

FĂGĂRĂŞAN PAULA FIRUŢA-limba şi lit. română
-limba latină

URBAN WALTER RUDOLF-biologie

FÜLÖP ILEANA-educaţie tehnologică
VAJDA EVA ZSUZSANNA-biologie

HALAŢIU RODICA ANISIA-educaţie tehnologică
VALTER  IONELA
MIHAELA
-limba franceză

ISTRATE DIANA-limba engleză


VINITOR  ORSOLYA
ZSUZSANNA
-limba engleză

KADAR  EVA
-educaţie fizică
VULTUR TEODORA VENERA-limba şi lit. română


KLEIN ANA MARIA
-limba engleză
-limba franceză

ZAHARIE MIHAELA-matematică




ZEY IOHANN-religie evanghelică

*******************************************************************************************************************


 P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 4 - 2 0 1 5



PROFESORIDISCIPLINE  PREDATE
                        
PROFESORIDISCIPLINE
PREDATE
BOGDAN MARIA
 -educacaţie tehnologică
-TIC

KOVÁCS ANAMARIA-educaţie fizică
DEMETER MARIA
 -psiholog şcolar
-cultură civică

LENGYEL ZSUZSANNA ÁGOTA-matematică
BACHMAN ECATERINA ROZALIA
 -limba şi lit. germană

MAGYAROSI SZENDE IBOLYA -limba engleză
-religie reformată
BARTHA ANDRÁS
LEHEL
-educaţie plastică

MERA CORNELIA-istorie
BENKŐ EMŐKE
-limba engleză

MIHUŢ AURELIAN EUGEN-religie ortodoxă
BENKŐ KINGA
-limba şi lit. română

MOLDOVAN NICOLETA ALINA-geografie
-atracţii turistice
BOTH HÉDI KATALIN
-limbă germană
-geografie

NAGY ANA-matematică
BOZDOG CONSTANTIN
-matematică


NASTE CAMELIA-psiholog şcolar
CÂRJE VICTOR-chimie
-fizică

PÁLL ELENA MELINDA-educaţie muzicală
CIOLOCOIU CRISTINA-limba engleză
-religie

PASCU MARIANA GABRIELA-istorie
COSTIN IULIA MARIA-limba franceză


PAŞCU CLAUDIU-educaţie muzicală
CRĂCIUN GIANINA CLAUDIA-limba şi lit. română

POP IOAN-educaţie tehnologică,
-TIC, chimie, fizică
CRĂCIUN HAJNALKA-matematică
-TIC

POPA ZSÓFIA ERZSÉBET-chimie
-fizică
CSUPAN MELINDA-limba şi lit. germană

RÎNJA CRISTINA IOANA-limba engleză
DAN PETRIŞOR-TIC

SAVA ELENA LELIOARA-biologie,
-educaţie pentru sănătate
DEÁK HELÉNKE MELINDA-limba şi lit. maghiară,
-limba engleză

SZABÓ INGRID ESTHERA-cultură civică,
-istoria şi tradiţiile minorităţilor
DEMETER GABRIELA RAFILA
 -limba engleză

SZILÁGYI JÓZSEF-geografie, istorie,
-cultură civică,

-istoria şi tradiţiile minorităţilor
ELEKES SZABOLCS-religie catolică


TANCO DANIELA-educaţie fizică
FĂGĂRĂŞAN PAULA FIRUŢA-limba şi lit. română

TĂMĂŞAN GERLINDE-limba şi lit. germană
FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD-educaţie plastică


TUŞNEA ION-fizică
FÜLÖP ILEANA
-educaţie tehnologică

URBAN WALTER RUDOLF-educaţie fizică
-biologie
GYÖRI CAMELIA
-cultură civică


VAJDA EVA ZSUZSANNA-biologie
HALAŢIU RODICA ANISIA
-educaţie tehnologică

VULTUR TEODORA VENERA-limba şi lit. română
ISTRATE DIANA
-limba engleză


ZAHARIE MIHAELA-matematică
KLEIN ANA MARIA
-limba engleză
-limba franceză

ZEY IOHANN-religie evanghelică
KLEIN-NAGY RAMONA
-istorie

BÖJTE  LIDIA
-limba şi lit. maghiară,



MIKLÓS  MÁRTA
-limba şi lit. maghiară,



FORCZÁDI  ZSUZSÁNNA
-limba şi lit. maghiară,



KOVÁCS  SÁNDOR
-educaţie plastică



NAPHEGYI  ZSUZSÁNNA
-educaţie plastică


*********************************************************************************************************************


P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 3 - 2 0 1 4

 LIMBA  ŞI  LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA  FRANCEZĂ
 BIOLOGIE RELIGIE EDUCAŢIE  FIZICĂ
VULTUR  TEODORA 
KLEIN ANA MARIAPETRIŞOR  NELIA
CIOLOCOIU  CRISTINA
TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA 
CRIŞAN  MARIANA
VAJDA  ÉVA
DOROFTEI  EUGEN
URBAN  WALTER
CRĂCIUN  GIANINA

URBAN  WALTER
ELEKES  SZABOLCS
 MOLDOVAN  GRIGORE
COTRUŞ  ROXANA 


MAGYAROSI  SZENDE
 VINITOR  ERZSÉBET

MATEMATICĂ
ZEY  MARTINA 


BOZDOG CONSTANTINISTORIE

ED. TEHNOLOGICĂ
 LIMBA  MAGHIARĂ ZAHARIE MIHAELA MERA CORNELIA
BOGDAN  MARIA
  FARCZÁDI  ZSUZSANNA
CRĂCIUN  HAJNALKAZAIŢ ANCA  CAMELIAEDUCAŢIE MUZICALĂPOP  IOAN
 
NICULESCU  CARMEN
SZILÁGYI    JÓZSEFPAŞCU  CLAUDIUFÜLÖP  ILEANA
LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ
BOTH  HÉDI  KATALINPÁLL  ELENA  MELINDA
OPREA  MARINELA
BACHMAN  ECATERINA 
CHIMIE


 PĂDUREAN  ANA
 
T.I.C.
LIMBA  ENGLEZĂPOPA  ZSÓFIA 
GEOGRAFIE
 EDUCAŢIE  PLASTICĂBOGDAN  MARIA
ISTRATE DIANAPOP  IOANSUCIU  ANDRADA MIHUŢ  MARIA 
DÉNES JÓZSEF
KLEIN ANA MARIA
SZILÁGYI    JÓZSEFKOVÁCS  SÁNDOR
PAŞCA DORA  
CHEŢIAN  IOANA 
FIZICĂBOTH  HÉDI  KATALINFÜLÖP  GYÖRGY
POP  IOAN
CIOLOCOIU CRISTINA
 PĂDUREAN  ANA

CRĂCIUN  HAJNALKA
SZÉKELY SZILÁRD
 BORDA  MARIA
CULTURA  CIVICĂ  
MARIAN  OANA
 POPA  ZSÓFIA
ATĂNĂSOAIE GABRIELA


 POP  IOANSZILÁGYI    JÓZSEF LOGOPEDIEPSIHOLOG   ŞCOLAR

 BOTH  HÉDI  KATALINMEZEI  BEÁTADEMETER  MÁRIA



GRIGORE  NICOLETA SZILÁGYI  ELENA


*******************************************************************************************************************


 P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 2 - 2 0 1 3

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA FRANCEZĂ
 BIOLOGIE RELIGIE EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA
KLEIN ANA MARIAMAIOR  RAMONA  ANCUŢA
CIOLOCOIU  CRISTINA
TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢAVULTUR  ADRIANA LOREDANASZABADI  ANDREAIACOB  STELA
URBAN  WALTER  RUDOLF
CRĂCIUN  GIANINA

URBAN  WALTER  RUDOLFLUKÁCS  JÁNOS
 SUCIU  VIOREL
IACOB  VICTORIA


MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA
 RÁCZ  LORÁND

MATEMATICĂ
ZEY  MARTINA  MELINDA

BOZDOG  CONSTANTINISTORIE, GEOGRAFIE,
EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ ZAHARIE MIHAELA CULTURĂ CIVICĂ
INFORMATICĂ
  FARCZÁDI  ZSUZSANNA
CRĂCIUN  HAJNALKAMERA CORNELIAEDUCAŢIE MUZICALĂBOGDAN  MARIA
 
MERA  IOANRUS  ANAMARIAPAŞCU  CLAUDIUPOP  IOAN
LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ
ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA PÁL  MELINDA
FÜLÖP  ILEANA
BACHMAN  ECATERINA  ROZALIACHIMIESZILÁGYI    JÓZSEFKISS  ELEMÉR

 PĂDUREAN  ANAZAIŢ ANCA
 
LOGOPEDIE
LIMBA ENGLEZĂPOPA  ZSÓFIA  ERZSÉBETZAIŢ  IONELA EDUCAŢIE PLASTICĂMEZEI  BEÁTA
ISTRATE DIANAPOP  IOANBOTH  HÉDI  KATALIN
NAPHEGYI  ZSUZSANNAGRIGORE  NICOLETA  CLAUDIA
KLEIN ANA MARIA

KOVÁCS  TIBOR
 
DEMETER  GABRIELA  RAFILAFIZICĂ

PSIHOLOG ŞCOLAR
CHEŢIAN  IOANA  CRISTINA PĂDUREAN  ANA 

DEMETER  MÁRIA

 POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET 

 POP  IOAN 

 



********************************************************************************************************************

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 1 - 2 0 1 2

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA FRANCEZĂ
 BIOLOGIE RELIGIE EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA
KLEIN ANA MARIAMAIOR  RAMONA  ANCUŢA
CIOLOCOIU  CRISTINA
TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢAVULTUR  ADRIANA LOREDANASZABADI  ANDREAPUIU  ALEXANDRU
URBAN  WALTER  RUDOLF
CHILIAN  CARMEN LIMBA GERMANĂ
URBAN  WALTER  RUDOLFLUKÁCS  JÁNOS
 
IACOB  VICTORIA
 ZAIŢ  IONELA

MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA
 EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,


ISTORIE, GEOGRAFIE,ZEY  IOHANNINFORMATICĂ
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ MATEMATICĂ CULTURĂ CIVICĂ
BOGDAN  MARIA
  BÖJTE  LIDIA
BOZDOG  CONSTANTINMERA CORNELIAEDUCAŢIE MUZICALĂPOP  IOAN
 MIKLÓS  MÁRTA
ZAHARIE MIHAELARUS  ANAMARIAPAŞCU  CLAUDIUFÜLÖP  ILEANA

CRĂCIUN  HAJNALKA
ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA PÁL  MELINDA

LIMBA ŞI LIT. GERMANĂURBAN  ILEANASZILÁGYI    JÓZSEFKISS  ELEMÉR

 BACHMAN  ECATERINA  ROZALIA
ZAIŢ ANCA
 
LOGOPEDIE

CHIMIEZAIŢ  IONELA EDUCAŢIE PLASTICĂMEZEI  BEÁTA
LIMBA ENGLEZĂPĂDUREAN  ANAORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓNAPHEGYI  ZSUZSANNAGROGORE  NICOLETA  CLAUDIA
ISTRATE DIANAPOPA  ZSÓFIA  ERZSÉBETKLEIN  NAGY RAMONA
 FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD 
KLEIN ANA MARIA
POP  IOANTĂMĂŞAN  GERLINDE
 CRĂCIUN  HAJNALKAPSIHOLOG ŞCOLAR
DEMETER  GABRIELA  RAFILA FIZICĂ 
 
DEMETER  MÁRIA
CHEŢIAN  IOANA  CRISTINA
 TUŞNEA ION  TĂTAR  ALEXANDRA
ORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓ
 PĂDUREAN  ANA  
SÁROSI  IZABELLA
 POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET  
CIOLOCOIU  CRISTINA
 POP  IOAN



********************************************************************************************************************

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 0 - 2 0 1 1

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA FRANCEZĂ
 BIOLOGIE RELIGIE EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA
MARINESCU CRISTIANA
MAIOR  RAMONA  ANCUŢA
CIOLOCOIU  CRISTINA
TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA
TODORAN  OTILIA
ILOVAN  ADRIAN  IOANSUCIU  VASILE  VIOREL
BURDE ADRIANA LOREDANA
 LIMBA GERMANĂ
SZABADI  ANDREA
BENDE ORSOLYA  ERZSÉBET
 
DANCIU  ADINA  MANUELA UNGVÁRI EMESE
URBAN  WALTER  RUDOLF
MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA
 EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
CHILIAN  CARMEN


ZEY  IOHANNINFORMATICĂ
 
 MATEMATICĂ ISTORIE, GEOGRAFIE,
BIRÓ MÁRIA  ELENABOGDAN  MARIA

BOZDOG  CONSTANTINCULTURĂ CIVICĂ
POP  IOAN
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ
ZAHARIE MIHAELAMERA CORNELIA EDUCAŢIE MUZICALĂANTAL  ZOLTÁN  EMIL
DEÁK  HELÉN  MELINDA
LENGYEL  ZSUZSANNA  ÁGOTARUS  ANAMARIAPAŞCU  CLAUDIU

URBAN  ILEANASZILÁGYI  EMILIAKOCSIS  CSONGOR  SZABOLCS
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ

ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA  
LOGOPEDIE
BACHMAN  ECATERINA  ROZALIA
CHIMIESZILÁGYI   J.  JÓZSEF EDUCAŢIE PLASTICĂJAKAB  ELISABETA

PĂDUREAN  ANASZILÁGYI  A.  JÓZSEFNAPHEGYI  ZSUZSANNAGROGORE  NICOLETA  CLAUDIA
 LIMBA ENGLEZĂ
POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBETBOTH  HÉDI KATALIN FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD 
KLEIN ANA MARIA

 
 
PSIHOLOG ŞCOLAR
RÎNJA DIANA
  FIZICĂ 
 
DEMETER  MÁRIA
CHEŢAN  IOANA  CRISTINA
 TUŞNEA ION  CIULEI-APETROAEI  MONICA
ORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓ
 
  
DEMETER  GABRIELA  RAFILA
   






  *******************************************************************************************************************

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 0 9 - 2 0 1 0

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA FRANCEZĂ
 BIOLOGIE RELIGIE EDUCAŢIE FIZICĂ
 VULTUR TEODORA
 MARINESCU CRISTINA
 POPEIU CRISTINA
 CIOLOCOIU CRISTINA
 ROCA PETRU
 CRĂCIUN GIANINA
 LIMBA GERMANĂ
 SZABADI ANDREA
 BÎRSAN-CRĂCIUN IOAN
 TRUŢIA AUREL
 FĂGĂRĂŞAN PAULA
 CSUPÁN MELINDA
 URBAN WALTER
 MAGYAROSI SZENDE
 EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
 BENKŐ KINGA
 MATEMATICĂ ISTORIE, GEOGRAFIE,
 BENDE ORSOLYA
 INFORMATICĂ
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ
 BOZDOG CONSTANTIN
 CULTURĂ CIVICĂ
 BIRÓ MÁRIA
 BOGDAN MARIA
 DEÁK HELÉN
 ZAHARIE MIHAELA
 MERA CORNELIA
 EDUCAŢIE MUZICALĂ
 POP IOAN
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ
 LENGYEL ZSUZSANNA
 CAZAN ANAMARIA
 PAŞCU CLAUDIU
 TODORAN IOAN
 BACHMAN ECATERINA
 URBAN ILONA
 SZILÁGYI EMILIA
 KOCSIS CSONGOR
 FÜLÖP ILONA
 LIMBA ENGLEZĂ
 CHIMIE SZILÁGYI JÓZSEF
 EDUCAŢIE PLASTICĂ
 DÉNES JÓZSEF
 KLEIN ANA MARIA
 PĂDUREAN ANA
 VÁRADI HÉDI KATALIN
 CORNEA AUREL
 LOGOPEDIE
 RÎNJA DIANA
 POPA ZSÓFIA
 ATĂNĂSOAIE ELENA
 FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD
 BOLDIZSÁR ANA MARIA
 CHEŢAN CRISTINA
 FIZICĂ
   GRIGORE NICOLETA
 ORMENIŞAN MONICA
 TUŞNEA ION
   PSIHOLOG ŞCOLAR
     MÉSZÁROS LAJOS

  *****************************************************************************************************************       
     
PROFESORI     anul şcolar  2 0 0 8 - 2 0 0 9



 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ
 LIMBA ENGLEZĂ
 CHIMIE ISTORIE, GEOGRAFIE,
 EDUCAŢIE FIZICĂ
 VULTUR TEODORA
 RÎNJA DIANA
 PĂDUREAN ANA
 CULTURĂ CIVICĂ
 ROCA PETRU
 REDEŞ ALEXANDRINA
 VAJNA TIMEA
 POPA ZSÓFIA
 MERA CORNELIA
 TRUŢIA AUREL
 CRĂCIUN GIANINA
 CRIŞAN RALUCA
  ORMENIŞAN MARIA
 
 BENKŐ KINGA
 KLEI ANA MARIA
 BIOLOGIE SZILÁGYI EMILIA
 ED. TEHNOLOGICĂ,
 BOJOIEVSCHI EMESE
  TODORAN MARIA
 SZILÁGYI JÓZSEF
 INFORMATICĂ
  MATEMATICA CĂRĂUŞU ELENA
 VÁRADI HÉDI KATALIN
 BOGDAN MARIA
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ
 BOZDOG CONSTANTIN
 SZABADI ANDREA
 ATĂNĂSOAIE ELENA GABRIELA
 POP IOAN
 BARTHA HELÉN
 MILITARU OLIMPIA
 URBAN WALTER
  FÜLÖP ILONA
  DĂRĂBAN PAULA
  EDUCAŢIE PLASTICĂ
 
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ
 NECHITI OLIVIA
 RELIGIE SZEKERES IZABELLA
 LOGOPEDIE
 BACHMAN ECATERINA
 LENGYEL ZSUZSANNA
 CIOLOCOIU CRISTINA
 FÜLÖP SZILÁRD
 BOLDIZSÁR ANNA MÁRIA
 DEMETER ILONA
 URBAN ILONA
 ANDONE ANTONINA
  ILLYÉS NOÉMI KINGA
   MAGYAROSI SZENDE
 EDUCAŢIE MUZICALĂ
 
 LIMBA FRANCEZĂ
 FIZICĂ BENDE ORSOLYA
 PAŞCU CLAUDIU
 PSIHOLOG ŞCOLAR
 MARINESCU CRISTIANA
 TUŞNEA ION
 KÉZDI ZORAN LÁSZLÓ
  KŐVÁRI ZOLNA KATINKA
 MOLDOVAN VERONICA
    

********************************************************************************************************************



Real Life webdesign and hosting