Intră pe FORUM!  

ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'AUGUSTIN MAIOR' REGHIN

Gimnaziul de Stat "Augustin Maior" din Regin, Judetul Mures, Romania.

Profesori

 

 

           PROFESORI     anul  școlar   2019 - 2020           

 

 

    PROFESORI DISCIPLINE  PREDATE
  1 ANDONE  RAMONA  ELENA educație  fizică
  2 BARTHA  ANDRÁS  LEHEL
educație  plastică
  3 BELDEAN  CRISTINA  BIANCA religie ortodoxă
  4 BENKŐ  KINGA limba  și literatură  română, limba  engleză,  lectură ca  abilitate  viață (opțional)
  5 BOGDAN  MARIA educație  tehnologică,  TIC
  6 BOZDOG  CONSTANTIN matmatică, matematică  distractivă
  7 BRASSAI  EMŐKE limba  engleză
  8 CÂRJE  VICTOR chimie, fizică
  9 CHICIUDEAN  ANDRADA  DORINA geografie
  10 CHIOREAN  ANA - MARIA religie  ortodoxă
  11 CRĂCIUN  ELENA  DANIELA limba  franceză
  12 CRĂCIUN  GIANINA  CLAUDIA limba și literatură  română
  13 CRĂCIUN  HAJNALKA matematică, TIC
  14 DEAK  HELÉNKE  MELINDA limbă  și  literatură  maghiară
  15 DEMETER  MARIA cultură  civică,  educație socială
  16 FĂGĂRĂȘAN  PAULA  FIRUȚA limba  și  literatură  română
  17 FEIER  ANCA  IONELA limba  latină
  18 FĂRCAȘ  CRISTINA educație  muzicală
  19 HALAȚIU  RODICA  ANISIA educație  tehnologică
  20 ILOVAN  ADRIAN  IOAN relogie ortodoxă
  21 ISTRATE  DIANA limba  engleză
  22 KLEIN  ANA  MARIA limba  engleză,  limba  franceză
  23 MOLDOVAN  ADRIANA  PETRONELA limba  engleză
  24 MOLDOVAN  CRISTINA  MARIA limba și literatură  germană
  25 MOLDOVAN  GRIGORE educație  fizică
  26 MOLDOVAN  PAUL  OVIDIU istorie
  27 NEGREA  CLAUDIA educație  plastică
  28 OPREA  ANCA  CAMELIA istorie, cultură  civică, educație  socială
  29 POP  IOAN chimie,  fizică,   educație  tehnologică,  TIC
  30 POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET chimie,  fizică
  31 RUS  ANAMARIA geografie,  atracții  turistice  (opțional)
  32 SAVA  ELENA  LELIOARA biologie
  33 SCHULLER  HEINZ  PETER biologie
  34 SEBESI  MONICA  GIGLIOLA fizică
  35 SERFŐZŐ  BEA educație  muzicală
  36 SZILÁGYI  JÓZSEF istorie,  geografie, istoria  și tradițiile  minorităților, cultură,  civică,  educație  socială
  37 TRUȚIA  AUREL educație  fizică
  38 VAJDA  ÉVA  ZSUZSANNA biologie,  educație  tehnologică
  39 VASS NOÉMI matematică,  matematică  distractivă,  TIC
  40 VULTUR  TEODORA  VENERA limba  și  literatură  română
  41 ZAHARIE  MIHAELA matematică
  42 ZEY  MARTINA religie  evanghelică

 

 

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 8 - 2 0 1 9


       P R O F E S O R I  D I S C I P L I N E   P R E D A T E
  1.
ANDONE  RAMONA  ELENA  educaţie  fizică
  2.
BARTHA  ANDRÁS  LEHEL educaţie plastică
  3.
BENKŐ  KINGA limba şi literatura română, limba  engleză, lectura ca abilitate de viață (opțional)
  4.
 BOGDAN  MARIA
 educaţie  tehnologică, TIC
  5.
BOTH  HÉDI  KATALIN  geografie,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor, geoinformatică (opțional)
  6.
BOZDOG  CONSTANTIN  matematică, matematică distractivă (opțional)
  7.
BRASSAI  EMŐKE limba engleză
  8.
CÂRJE  VICTOR chimie, fizică
  9.
CIOLOCOIU  CRISTINA  BIANCA religie  ortodoxă
  10.
CHICIUDEAN  ANDRADA  DORINA geografie,  capitalele lumii (opțional)
  11.
 CHIOREAN  ANA-MARIA  religie  ortodoxă
  12.
 CRĂCIUN ELENA  DANIELA
 limba franceză
  13. CRĂCIUN  HAJNALKA
matematică, TIC
  14.
 CRĂCIUN  GIANINA  CLAUDIA  limba şi literatura română
  15.
DEAK  HELENKE  MELINDA
limba şi literatura  maghiară, limba engleză
  16.
 DEMETER MARIA
 psiholog  şcolar,  cultură  civică,  educație socială
  17.
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA limba şi literatura română
  18.
 FÜLÖP  ILEANA  educaţie  tehnologică
  19.
GHIDIU  VLAD  limba  engleză
  20.
 ILOVAN  ADRIAN  IOAN  religie  ortodoxă
  21.
ISTRATE  DIANA  limba engleză
  22. KOVACS  KATALIN
  23.
KLEIN  ANA  MARIA limba engleză, limba franceză
  24.
MOLDOVAN  CRISTINA  MARIA limba şi literatura germană, limba engleză
  25.
MOLDOVAN  GRIGORE  educaţie  fizică
  26.
NEAGU  ADRIANA
 limba  latină
  27.
NEGREA  CLAUDIA educaţie  plastică
  28.
NICULESCU ANA MARIA
educaţie  muzicală
  29.
OPREA  ANCA  CAMELIA
istorie, cultură civică, educație socială
  30.
POP  IOAN TIC, chimie,  fizică
  31.
POPA ZSÓFIA  ERZSÉBET chimie, fizică
  32.
SAVA  ELENA  LELIOARA biologie, educaţie pentru sănătate
  33.
SCHULLER  HEINZ  PETER biologie
  34.
SZABO  IMOLA  IZABELLA
religie reformată
  35.
SZILÁGYI  JÓZSEF geografie,  istorie,  cultură  civică, educație socială, istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor, TIC
  36.
TRUŢIA  AUREL educaţie fizică
  37.
TUŞNEA  ION fizică
  38.
VAIDA  EVA  ZSUZSANNA biologie
  39.
VASS  NOÉMI
matematică, matematică distractivă (opțional), TIC
  40.
VULTUR  TEODORA  VENERA limba şi literatura română
  41.
ZAHARIE  MIHAELA matematică
  42.
ZEY  MARTINA
religie evanghelică
 
 
 
 

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 7 - 2 0 1 8


       P R O F E S O R I  D I S C I P L I N E   P R E D A T E
  1.
ANDONE  RAMONA  ELENA  educaţie  fizică
  2.
BARTHA  ANDRÁS  LEHEL educaţie plastică
  3.
BENKŐ  KINGA limba şi literatura română, limba  latină
  4.
 BOGDAN  MARIA
 educaţie  tehnologică, TIC
  5.
BOTH  HÉDI  KATALIN  geografie, limba  germană,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor
  6.
BOZDOG  CONSTANTIN  matematică
  7.
BRASSAI  EMŐKE limba engleză
  8.
CÂRJE  VICTOR chimie, fizică
  9. CIOLOCOIU  CRISTINA  BIANCA religie  ortodoxă
  10.
 CHIOREAN  ANA-MARIA  religie  ortodoxă
  11.
 CRĂCIUN ELENA  DANIELA
 limba franceză
  12.
 CRĂCIUN  GIANINA  CLAUDIA  limba şi literatura română
  13.
DEAK HELENKE MELINDA
limba şi literatura  maghiară, limba engleză
  14.
 DEMETER MARIA
 psiholog  şcolar,  cultură  civică
  15.
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA limba şi literatura română
  16.
FRICIU  ADINA  CARMEN limba  engleză
  17.
 FÜLÖP  ILEANA  educaţie  tehnologică
  18.
HALAŢIU  RODICA  ANISIA  educaţie  tehnologică
  19.
 ILOVAN  ADRIAN  IOAN  religie  ortodoxă
  20.
ISTRATE  DIANA  limba engleză
  21. KISS  ERZSÉBET
  22.
KLEIN  ANA  MARIA limba engleză, limba franceză
  23.
 MĂRGINEAN  IONELA  MARIA
 matematică
  24.
MOLDOVAN  CRISTINA  MARIA limba şi literatura germană, limba engleză
  25.
MOLDOVAN  GRIGORE  educaţie  fizică
  26.
 NEAGU  ADRIANA
 limba  engleză
  27.
NEGREA  CLAUDIA educaţie  plastică
  28.
NICULESCU ANA MARIA
educaţie  muzicală
  29.
OPREA  ANCA  CAMELIA
istorie, cultură civică
  30.
PASCU  MARIANA  GABRIELA istorie, educaţie socială
  31.
POP  IOAN educaţie  tehnologică, TIC, chimie,  fizică
  32.
POPA ZSÓFIA  ERZSÉBET chimie, fizică
  33.
SAS  MANUELA  LILIANA
geografie
  34.
SAVA  ELENA  LELIOARA biologie, educaţie pentru sănătate
  35.
SCHULLER  HEINZ  PETER biologie
  36.
SIGMUND LUDOVIC
educaşie muzicală
  37.
SZABO  IMOLA  IZABELLA
religie reformată
  38.
SZILÁGYI  JÓZSEF geografie,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor, capitalele lumii, atracţii turistice
  39.
TRUŢIA  AUREL educaţie fizică
  40.
TUŞNEA  ION fizică
  41.
URBAN  ILEANA matematică
  42.
VAIDA  EVA  ZSUZSANNA biologie
  43.
VASS  NOÉMI
matematică
  44.
VULTUR  TEODORA  VENERA limba şi literatura română
  45.
ZAHARIE  MIHAELA matematică
  46.
ZEY  IOHANN religie evanghelică



P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 6 - 2 0 1 7


       P R O F E S O R I  D I S C I P L I N E   P R E D A T E
  1.
BOGDAN  MARIA
educaţie  tehnologică, TIC
  2.
DEMETER  MARIA
psiholog  şcolar,  cultură  civică
  3.
 ADAM  SERGIU  DRAGOŞ
 educaţie  fizică
  4.
 ANDONE  RAMONA  ELENA
 educaţie  fizică
  5.
 ANTAL  ROZALIA
 limba şi literatura  maghiară
  6.
 BARABÁS  ENIKŐ
 limba şi literatura  maghiară
  7.
BARTHA  ANDRÁS  LEHEL
educaţie plastică
  8.
BENKŐ  KINGA limba şi literatura română, limba  latină
  9.
 BOLDIZSÁR  KATALIN
 educaţie  muzicală
  10.
 BORTH  HÉDI  KATALIN
 geografie, limba  germană,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor
  11.
 BOZDOG  CONSTANTIN
 matematică
  12.
BRASSAI  EMŐKE
limba  engleză
  13.
 CÂRJE  VICTOR
 chimie,  fizică
  14.
CHIOREAN  ANA-MARIA
religie  ortodoxă
  15.
CIOLOCOIU  CRISTINA  BIANCA religie  ortodoxă,  limba  engleză
  16.
 CRĂCIUN  GIANINA  CLAUDIA  limba şi literatura română, limba  latină
  17.
DOBREAN  LUMINIŢA  BRĂDUŢ
 geografie
  18.
 FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA  limba şi literatura română, limba  latină
  19.
FORCZÁDI  ZSUZSANNA
 limba şi literatura  maghiară
     
  20.
FÜLÖP  ILEANA educaţie  tehnologică
  21.
 HALAŢIU  RODICA  ANISIA
 educaţie  tehnologică
  22.
ILOVAN  ADRIAN  IOAN
 religie  ortodoxă
  23.
ISTRATE  DIANA  limba  engleză
  24.
 IUONAŞ  SORIN
 TIC
  25.
KISS  ERZSÉBET
religie  catolică
  26.
KLEIN  ANA  MARIA
limba  engleză,  limba  franceză
  27.
MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA
limba  engleză,  religie  reformată
  28.
MAIOR  RAMONA  ANCUŢA
biologie
  29.
MERA  IOAN
matematică
  30.
MOLDOVAN  CRISTINA  MARIA
limba  şi  literatură  germană
  31.
MOLDOVAN  GRIGORE
educaţie  fizică
  32.
NEGREA  CLAUDIA
educaţie  plastică
  33.
PAŞCU  CLAUDIU
educaţie  muzicală
  34.
PASCU  MARIANA  GABRIELA
istorie, geografie
  35.
POP  IOAN
educaţie  tehnologică, TIC, chimie,  fizică
  36.
POP  MARIETA  IOANA
limba  şi  literatura  română,  limba  engleză
  37.
POPA ZSÓFIA  ERZSÉBET
chimie,  fizică
  38.
SAVA  ELENA  LELIOARA biologie
  39.
SCHULLER  HEINZ  PETER
biologie
  40.
ŞERBAN  ALEXANDRINA
istorie,  cultură  civică
  41.
SZÉKELY  NOÉMI
matematică
  42.
SZILÁGYI  EMILIA
geografie
  43.
SZILÁGYI  JÓZSEF
geografie,  istorie,  cultură  civică,  istoria  şi  tradiţiile  minorităţilor
  44.
TRUŢIA  AUREL
educaţie  fizică
  45.
TUŞNEA  ION
fizică
  46.
URBAN  ILEANA
matematică
  47.
VAIDA  EVA  ZSUZSANNA
biologie
  48.
VALTER  IONELA  MIHAELA
limba  franceză
  49.
VULTUR  TEODORA  VENERA limba şi literatura română, limba  latină
  50.
ZAHARIE  MIHAELA matematică
  51.
ZEY  IOHANN religie  evanghelică



**************************************************************************************

P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 5 - 2 0 1 6

  PROFESORI DISCIPLINE  PREDATE
                         PROFESORI DISCIPLINE
PREDATE
  BOGDAN MARIA
 -educacaţie tehnologică
-TIC
  MAGYAROSI SZENDE IBOLYA -limba engleză
-religie reformată
  DEMETER MARIA
 -psiholog şcolar
-cultură civică
  MERA CORNELIA -istorie
-cultură civică
  ANDONE  RAMONA  ELENA
-educaţie fizică   MOISIN  NICOLETA 
MARIA
-limba engleză
  ATĂNĂSOAIE  VIOLETA
-fizică   MIHUŢ AURELIAN EUGEN -religie ortodoxă
  BACHMAN ECATERINA ROZALIA
 -limba şi lit. germană
  MOLDOVAN NICOLETA
ALINA
 -geografie
-atracţii turistice
  BARTHA ANDRÁS
LEHEL
-educaţie plastică
  NAPHEGYI  ZSUZSÁNNA -educaţie plastică
  BENKŐ KINGA -limba şi lit. română
-limba latină
  NASTE CAMELIA -psiholog şcolar
  BOTA  SILVIU
-matematică
  PASCU MARIANA GABRIELA
-istorie
  BOTH HÉDI KATALIN
-limbă germană
-geografie
-istorie
-cultură civică
-istoria şi tradiţţile
minorităţilor
  PAŞCU CLAUDIU -educaţie muzicală
  BOZDOG CONSTANTIN
-matematică

  POP IOAN -educaţie tehnologică,
-TIC
-chimie
- fizică
  CÂRJE VICTOR -chimie
-fizică
  POPA ZSÓFIA ERZSÉBET -chimie
-fizică
  CIOLOCOIU CRISTINA
BIANCA
-limba engleză
-religie
  PUIU  ALEXANDRU
-religie ortodoxă
  COSTIN IULIA MARIA -limba franceză

  PUSKAS  ATTILA
-limba şi lit.germană
  CRĂCIUN GIANINA CLAUDIA -limba şi lit. română
  SAVA ELENA LELIOARA -biologie,
-educaţie pentru sănătate
  CRĂCIUN HAJNALKA -matematică
-TIC
  SZÉKELY  NOÉMI
-matematică
  DAN PETRIŞOR -TIC   SZILÁGYI JÓZSEF -geografie, istorie,
-cultură civică,

-istoria şi tradiţiile minorităţilor
  DEÁK HELÉNKE MELINDA -limba şi lit. maghiară,
-limba engleză
  TRUŢIA  AUREL
-educaţie fizică
  ELEKES SZABOLCS -religie catolică
  TUŞNEA ION -fizică
  FĂGĂRĂŞAN PAULA FIRUŢA -limba şi lit. română
-limba latină
  URBAN WALTER RUDOLF -biologie
  FÜLÖP ILEANA -educaţie tehnologică   VAJDA EVA ZSUZSANNA -biologie
  HALAŢIU RODICA ANISIA -educaţie tehnologică   VALTER  IONELA
MIHAELA
-limba franceză
  ISTRATE DIANA -limba engleză

  VINITOR  ORSOLYA
ZSUZSANNA
-limba engleză
  KADAR  EVA
-educaţie fizică   VULTUR TEODORA VENERA -limba şi lit. română
 
KLEIN ANA MARIA
-limba engleză
-limba franceză
  ZAHARIE MIHAELA -matematică
        ZEY IOHANN -religie evanghelică


*******************************************************************************************************************


 P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 4 - 2 0 1 5



PROFESORI DISCIPLINE  PREDATE
                         PROFESORI DISCIPLINE
PREDATE
BOGDAN MARIA
 -educacaţie tehnologică
-TIC
  KOVÁCS ANAMARIA -educaţie fizică
DEMETER MARIA
 -psiholog şcolar
-cultură civică
  LENGYEL ZSUZSANNA ÁGOTA -matematică
BACHMAN ECATERINA ROZALIA
 -limba şi lit. germană
  MAGYAROSI SZENDE IBOLYA  -limba engleză
-religie reformată
BARTHA ANDRÁS
LEHEL
-educaţie plastică
  MERA CORNELIA -istorie
BENKŐ EMŐKE
-limba engleză
  MIHUŢ AURELIAN EUGEN -religie ortodoxă
BENKŐ KINGA
-limba şi lit. română
  MOLDOVAN NICOLETA ALINA -geografie
-atracţii turistice
BOTH HÉDI KATALIN
-limbă germană
-geografie
  NAGY ANA -matematică
BOZDOG CONSTANTIN
-matematică

  NASTE CAMELIA -psiholog şcolar
CÂRJE VICTOR -chimie
-fizică
  PÁLL ELENA MELINDA -educaţie muzicală
CIOLOCOIU CRISTINA -limba engleză
-religie
  PASCU MARIANA GABRIELA -istorie
COSTIN IULIA MARIA -limba franceză

  PAŞCU CLAUDIU -educaţie muzicală
CRĂCIUN GIANINA CLAUDIA -limba şi lit. română
  POP IOAN -educaţie tehnologică,
-TIC, chimie, fizică
CRĂCIUN HAJNALKA -matematică
-TIC
  POPA ZSÓFIA ERZSÉBET -chimie
-fizică
CSUPAN MELINDA -limba şi lit. germană
  RÎNJA CRISTINA IOANA -limba engleză
DAN PETRIŞOR -TIC
  SAVA ELENA LELIOARA -biologie,
-educaţie pentru sănătate
DEÁK HELÉNKE MELINDA -limba şi lit. maghiară,
-limba engleză
  SZABÓ INGRID ESTHERA -cultură civică,
-istoria şi tradiţiile minorităţilor
DEMETER GABRIELA RAFILA
 -limba engleză
  SZILÁGYI JÓZSEF -geografie, istorie,
-cultură civică,

-istoria şi tradiţiile minorităţilor
ELEKES SZABOLCS -religie catolică

  TANCO DANIELA -educaţie fizică
FĂGĂRĂŞAN PAULA FIRUŢA -limba şi lit. română
  TĂMĂŞAN GERLINDE -limba şi lit. germană
FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD -educaţie plastică

  TUŞNEA ION -fizică
FÜLÖP ILEANA
-educaţie tehnologică
  URBAN WALTER RUDOLF -educaţie fizică
-biologie
GYÖRI CAMELIA
-cultură civică

  VAJDA EVA ZSUZSANNA -biologie
HALAŢIU RODICA ANISIA
-educaţie tehnologică
  VULTUR TEODORA VENERA -limba şi lit. română
ISTRATE DIANA
-limba engleză

  ZAHARIE MIHAELA -matematică
KLEIN ANA MARIA
-limba engleză
-limba franceză
  ZEY IOHANN -religie evanghelică
KLEIN-NAGY RAMONA
-istorie
  BÖJTE  LIDIA
-limba şi lit. maghiară,
      MIKLÓS  MÁRTA
-limba şi lit. maghiară,
      FORCZÁDI  ZSUZSÁNNA
-limba şi lit. maghiară,
      KOVÁCS  SÁNDOR
-educaţie plastică
      NAPHEGYI  ZSUZSÁNNA
-educaţie plastică



*********************************************************************************************************************


P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 3 - 2 0 1 4

 LIMBA  ŞI  LIT. ROMÂNĂ  LIMBA  FRANCEZĂ  BIOLOGIE  RELIGIE  EDUCAŢIE  FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  KLEIN ANA MARIA PETRIŞOR  NELIA CIOLOCOIU  CRISTINA TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  CRIŞAN  MARIANA VAJDA  ÉVA DOROFTEI  EUGEN URBAN  WALTER
CRĂCIUN  GIANINA   URBAN  WALTER ELEKES  SZABOLCS  MOLDOVAN  GRIGORE
COTRUŞ  ROXANA      MAGYAROSI  SZENDE  VINITOR  ERZSÉBET
  MATEMATICĂ   ZEY  MARTINA 
 
  BOZDOG CONSTANTIN ISTORIE
  ED. TEHNOLOGICĂ
 LIMBA  MAGHIARĂ  ZAHARIE MIHAELA  MERA CORNELIA   BOGDAN  MARIA
  FARCZÁDI  ZSUZSANNA CRĂCIUN  HAJNALKA ZAIŢ ANCA  CAMELIA EDUCAŢIE MUZICALĂ POP  IOAN
  NICULESCU  CARMEN SZILÁGYI    JÓZSEF PAŞCU  CLAUDIU FÜLÖP  ILEANA
LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ   BOTH  HÉDI  KATALIN PÁLL  ELENA  MELINDA OPREA  MARINELA
BACHMAN  ECATERINA  CHIMIE      
  PĂDUREAN  ANA     T.I.C.
LIMBA  ENGLEZĂ POPA  ZSÓFIA  GEOGRAFIE  EDUCAŢIE  PLASTICĂ BOGDAN  MARIA
ISTRATE DIANA POP  IOAN SUCIU  ANDRADA MIHUŢ  MARIA  DÉNES JÓZSEF
KLEIN ANA MARIA   SZILÁGYI    JÓZSEF KOVÁCS  SÁNDOR PAŞCA DORA  
CHEŢIAN  IOANA  FIZICĂ BOTH  HÉDI  KATALIN FÜLÖP  GYÖRGY POP  IOAN
CIOLOCOIU CRISTINA  PĂDUREAN  ANA     CRĂCIUN  HAJNALKA
SZÉKELY SZILÁRD  BORDA  MARIA CULTURA  CIVICĂ    
MARIAN  OANA  POPA  ZSÓFIA ATĂNĂSOAIE GABRIELA  
   POP  IOAN SZILÁGYI    JÓZSEF LOGOPEDIE PSIHOLOG   ŞCOLAR
    BOTH  HÉDI  KATALIN MEZEI  BEÁTA DEMETER  MÁRIA
      GRIGORE  NICOLETA SZILÁGYI  ELENA



*******************************************************************************************************************



 P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 2 - 2 0 1 3

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ  LIMBA FRANCEZĂ  BIOLOGIE  RELIGIE  EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA KLEIN ANA MARIA MAIOR  RAMONA  ANCUŢA CIOLOCOIU  CRISTINA TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA VULTUR  ADRIANA LOREDANA SZABADI  ANDREA IACOB  STELA URBAN  WALTER  RUDOLF
CRĂCIUN  GIANINA   URBAN  WALTER  RUDOLF LUKÁCS  JÁNOS  SUCIU  VIOREL
IACOB  VICTORIA     MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA  RÁCZ  LORÁND
  MATEMATICĂ   ZEY  MARTINA  MELINDA  
  BOZDOG  CONSTANTIN ISTORIE, GEOGRAFIE,   EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ  ZAHARIE MIHAELA  CULTURĂ CIVICĂ   INFORMATICĂ
  FARCZÁDI  ZSUZSANNA CRĂCIUN  HAJNALKA MERA CORNELIA EDUCAŢIE MUZICALĂ BOGDAN  MARIA
  MERA  IOAN RUS  ANAMARIA PAŞCU  CLAUDIU POP  IOAN
LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ   ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA PÁL  MELINDA FÜLÖP  ILEANA
BACHMAN  ECATERINA  ROZALIA CHIMIE SZILÁGYI    JÓZSEF KISS  ELEMÉR  
  PĂDUREAN  ANA ZAIŢ ANCA   LOGOPEDIE
LIMBA ENGLEZĂ POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET ZAIŢ  IONELA  EDUCAŢIE PLASTICĂ MEZEI  BEÁTA
ISTRATE DIANA POP  IOAN BOTH  HÉDI  KATALIN NAPHEGYI  ZSUZSANNA GRIGORE  NICOLETA  CLAUDIA
KLEIN ANA MARIA     KOVÁCS  TIBOR  
DEMETER  GABRIELA  RAFILA FIZICĂ     PSIHOLOG ŞCOLAR
CHEŢIAN  IOANA  CRISTINA  PĂDUREAN  ANA     DEMETER  MÁRIA
   POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET    
   POP  IOAN    
         

 

********************************************************************************************************************


P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 1 - 2 0 1 2

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ  LIMBA FRANCEZĂ  BIOLOGIE  RELIGIE  EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA KLEIN ANA MARIA MAIOR  RAMONA  ANCUŢA CIOLOCOIU  CRISTINA TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA VULTUR  ADRIANA LOREDANA SZABADI  ANDREA PUIU  ALEXANDRU URBAN  WALTER  RUDOLF
CHILIAN  CARMEN  LIMBA GERMANĂ URBAN  WALTER  RUDOLF LUKÁCS  JÁNOS  
IACOB  VICTORIA  ZAIŢ  IONELA   MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA  EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
    ISTORIE, GEOGRAFIE, ZEY  IOHANN INFORMATICĂ
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ  MATEMATICĂ  CULTURĂ CIVICĂ   BOGDAN  MARIA
  BÖJTE  LIDIA BOZDOG  CONSTANTIN MERA CORNELIA EDUCAŢIE MUZICALĂ POP  IOAN
 MIKLÓS  MÁRTA ZAHARIE MIHAELA RUS  ANAMARIA PAŞCU  CLAUDIU FÜLÖP  ILEANA
  CRĂCIUN  HAJNALKA ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA PÁL  MELINDA  
LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ URBAN  ILEANA SZILÁGYI    JÓZSEF KISS  ELEMÉR  
 BACHMAN  ECATERINA  ROZALIA   ZAIŢ ANCA   LOGOPEDIE
  CHIMIE ZAIŢ  IONELA  EDUCAŢIE PLASTICĂ MEZEI  BEÁTA
LIMBA ENGLEZĂ PĂDUREAN  ANA ORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓ NAPHEGYI  ZSUZSANNA GROGORE  NICOLETA  CLAUDIA
ISTRATE DIANA POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET KLEIN  NAGY RAMONA  FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD  
KLEIN ANA MARIA POP  IOAN TĂMĂŞAN  GERLINDE  CRĂCIUN  HAJNALKA PSIHOLOG ŞCOLAR
DEMETER  GABRIELA  RAFILA  FIZICĂ     DEMETER  MÁRIA
CHEŢIAN  IOANA  CRISTINA  TUŞNEA ION     TĂTAR  ALEXANDRA
ORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓ  PĂDUREAN  ANA      
SÁROSI  IZABELLA  POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET      
CIOLOCOIU  CRISTINA  POP  IOAN      

 

********************************************************************************************************************


P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 1 0 - 2 0 1 1

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ  LIMBA FRANCEZĂ  BIOLOGIE  RELIGIE  EDUCAŢIE FIZICĂ
VULTUR  TEODORA  VENERA MARINESCU CRISTIANA MAIOR  RAMONA  ANCUŢA CIOLOCOIU  CRISTINA TRUŢIA AUREL
FĂGĂRĂŞAN  PAULA  FIRUŢA   TODORAN  OTILIA ILOVAN  ADRIAN  IOAN SUCIU  VASILE  VIOREL
BURDE ADRIANA LOREDANA  LIMBA GERMANĂ SZABADI  ANDREA BENDE ORSOLYA  ERZSÉBET  
DANCIU  ADINA  MANUELA  UNGVÁRI EMESE URBAN  WALTER  RUDOLF MAGYAROSI  SZENDE  IBOLYA  EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
CHILIAN  CARMEN     ZEY  IOHANN INFORMATICĂ
   MATEMATICĂ  ISTORIE, GEOGRAFIE, BIRÓ MÁRIA  ELENA BOGDAN  MARIA
  BOZDOG  CONSTANTIN CULTURĂ CIVICĂ   POP  IOAN
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ ZAHARIE MIHAELA MERA CORNELIA  EDUCAŢIE MUZICALĂ ANTAL  ZOLTÁN  EMIL
DEÁK  HELÉN  MELINDA LENGYEL  ZSUZSANNA  ÁGOTA RUS  ANAMARIA PAŞCU  CLAUDIU  
  URBAN  ILEANA SZILÁGYI  EMILIA KOCSIS  CSONGOR  SZABOLCS  
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ   ATĂNĂSOAIE  GABRIELA  ELENA   LOGOPEDIE
BACHMAN  ECATERINA  ROZALIA CHIMIE SZILÁGYI   J.  JÓZSEF  EDUCAŢIE PLASTICĂ JAKAB  ELISABETA
  PĂDUREAN  ANA SZILÁGYI  A.  JÓZSEF NAPHEGYI  ZSUZSANNA GROGORE  NICOLETA  CLAUDIA
 LIMBA ENGLEZĂ POPA  ZSÓFIA  ERZSÉBET BOTH  HÉDI KATALIN  FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD  
KLEIN ANA MARIA       PSIHOLOG ŞCOLAR
RÎNJA DIANA   FIZICĂ     DEMETER  MÁRIA
CHEŢAN  IOANA  CRISTINA  TUŞNEA ION     CIULEI-APETROAEI  MONICA
ORMENIŞAN  MONICA  ILDIKÓ        
DEMETER  GABRIELA  RAFILA        
         

 

  *******************************************************************************************************************


P R O F E S O R I     anul şcolar  2 0 0 9 - 2 0 1 0

 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ  LIMBA FRANCEZĂ  BIOLOGIE  RELIGIE  EDUCAŢIE FIZICĂ
 VULTUR TEODORA  MARINESCU CRISTINA  POPEIU CRISTINA  CIOLOCOIU CRISTINA  ROCA PETRU
 CRĂCIUN GIANINA  LIMBA GERMANĂ  SZABADI ANDREA  BÎRSAN-CRĂCIUN IOAN  TRUŢIA AUREL
 FĂGĂRĂŞAN PAULA  CSUPÁN MELINDA  URBAN WALTER  MAGYAROSI SZENDE  EDUCAŢIE TEHNOLOGICĂ,
 BENKŐ KINGA  MATEMATICĂ  ISTORIE, GEOGRAFIE,  BENDE ORSOLYA  INFORMATICĂ
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ  BOZDOG CONSTANTIN  CULTURĂ CIVICĂ  BIRÓ MÁRIA  BOGDAN MARIA
 DEÁK HELÉN  ZAHARIE MIHAELA  MERA CORNELIA  EDUCAŢIE MUZICALĂ  POP IOAN
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ  LENGYEL ZSUZSANNA  CAZAN ANAMARIA  PAŞCU CLAUDIU  TODORAN IOAN
 BACHMAN ECATERINA  URBAN ILONA  SZILÁGYI EMILIA  KOCSIS CSONGOR  FÜLÖP ILONA
 LIMBA ENGLEZĂ  CHIMIE  SZILÁGYI JÓZSEF  EDUCAŢIE PLASTICĂ  DÉNES JÓZSEF
 KLEIN ANA MARIA  PĂDUREAN ANA  VÁRADI HÉDI KATALIN  CORNEA AUREL  LOGOPEDIE
 RÎNJA DIANA  POPA ZSÓFIA  ATĂNĂSOAIE ELENA  FÜLÖP GYÖRGY SZILÁRD  BOLDIZSÁR ANA MARIA
 CHEŢAN CRISTINA  FIZICĂ      GRIGORE NICOLETA
 ORMENIŞAN MONICA  TUŞNEA ION      PSIHOLOG ŞCOLAR
         MÉSZÁROS LAJOS

 

  *****************************************************************************************************************       

     
PROFESORI     anul şcolar  2 0 0 8 - 2 0 0 9



 LIMBA ŞI LIT. ROMÂNĂ  LIMBA ENGLEZĂ  CHIMIE  ISTORIE, GEOGRAFIE,  EDUCAŢIE FIZICĂ
 VULTUR TEODORA  RÎNJA DIANA  PĂDUREAN ANA  CULTURĂ CIVICĂ  ROCA PETRU
 REDEŞ ALEXANDRINA  VAJNA TIMEA  POPA ZSÓFIA  MERA CORNELIA  TRUŢIA AUREL
 CRĂCIUN GIANINA  CRIŞAN RALUCA    ORMENIŞAN MARIA  
 BENKŐ KINGA  KLEI ANA MARIA  BIOLOGIE  SZILÁGYI EMILIA  ED. TEHNOLOGICĂ,
 BOJOIEVSCHI EMESE    TODORAN MARIA  SZILÁGYI JÓZSEF  INFORMATICĂ
   MATEMATICA  CĂRĂUŞU ELENA  VÁRADI HÉDI KATALIN  BOGDAN MARIA
 LIMBA ŞI LIT. MAGHIARĂ  BOZDOG CONSTANTIN  SZABADI ANDREA  ATĂNĂSOAIE ELENA GABRIELA  POP IOAN
 BARTHA HELÉN  MILITARU OLIMPIA  URBAN WALTER    FÜLÖP ILONA
   DĂRĂBAN PAULA    EDUCAŢIE PLASTICĂ  
 LIMBA ŞI LIT. GERMANĂ  NECHITI OLIVIA  RELIGIE  SZEKERES IZABELLA  LOGOPEDIE
 BACHMAN ECATERINA  LENGYEL ZSUZSANNA  CIOLOCOIU CRISTINA  FÜLÖP SZILÁRD  BOLDIZSÁR ANNA MÁRIA
 DEMETER ILONA  URBAN ILONA  ANDONE ANTONINA    ILLYÉS NOÉMI KINGA
     MAGYAROSI SZENDE  EDUCAŢIE MUZICALĂ  
 LIMBA FRANCEZĂ  FIZICĂ  BENDE ORSOLYA  PAŞCU CLAUDIU  PSIHOLOG ŞCOLAR
 MARINESCU CRISTIANA  TUŞNEA ION  KÉZDI ZORAN LÁSZLÓ    KŐVÁRI ZOLNA KATINKA
 MOLDOVAN VERONICA        

 

********************************************************************************************************************




Real Life webdesign and hosting